♪♫ (3&PooL) Megawatt ♫♪
Současná sestava:
Michal Mája Majer - kytara
Vojtič Šubrt - kytara (zpěv)
Josephnátor Herget - drumce
Ivan "půl" Teuber - bass (zpěv)
hosting M@tes Matajzik - bass
Než si začnete číst historii, tak tady něco k poslechu ;)
Začátky
To bylo asi takhle. Je to asi už dva roky, co můj vzdálenej bratranec - Ivuša, vzal svýmu dědovi jeden buben ("rytmičák") a hi-hat činel, to je ten jak jsou dva nad sebou a má pedál - šlapku.... kdo by nevěděl. Víc toho nebylo. A protože měl i el. kytaru, tak tu mu vzal taky, aby toho nebylo málo :)) . Nebyli sme mimo náš barák, měli sme to v garáži, kde jinde. Já sem si jen tak hrál na ten bubínek :)) a Ivuša na tu guitarku. Samozřejmě, že to byla hrůza, ale postupem času jsme se lepšili a dokonce i dokázali napodobyt nějakej ten song.
Protože je Ivan tak trochu do bubnů, možná víc jak já, tak chtěl mít větší a větší sestavu. Moje to nic nebylo, tak já nic do sestavy nedokupovával, to by nešlo asi. Proto si vymyslel, že tam naháže co jinýho, než kýble jako další bubny :D .... no,...suprovka, kdyby jste slyšeli ten zvuk, tak byste nevěřili, že to jsou jen ty kýblíky :))). To už mě to hraní na tyhle "bicí" přestávalo bavit. Zkusili jsme ještě jednoho člena mezi tim, Petra, kterej si to sóloval na činel a pánvičku :D. Bože, něco tak přiblblýho jsem v životě nezažil, a to jsem si myslel, že jsme normální. No, takhle jsme teda hráli asi 2 - 3 dny, to prostě nešlo :D. Pak dlouhá časová mezera, mezi tim jsem si párkrát "zahrál", až sem se domluvil s Michalem, že postavíme opravdovou kapelku. Koupil sem bubny, on už měl svojí kytaru a vše, co k tomu patří a pak jsme si zatim pučili klávesy, na který hraje Vojta. Ale tohle jste si mohli přečíst už v úvodu. Tak pokračování příště....
Tady ještě fotka, ke který bych chtěl říct, jak k ní došlo. Název, kterej sme měli :) - KOLOS .
Šli jsme si to už z garage a Ivan, že se chce vyfotit (ten by pořád něco natáčel, fotil a dokumentoval), tak jsem řek, že jo teda a vzali jsme na sebe 1. věci co sme našli ve skříni hned po cestě z garáže. Bingo... a takhle to dopadlo :))) .

30.9.07
Tak 28.9. jsme si uklidili new zkušebnu a 29. jsme stěhovali. Myslim, že tohle "studio" :)) se nám všem líbí, a i těm, co tam nehrajou. Můžeme dýl a víc hrát a taky na zimu si můžeme zatopit. Máme koberce, křesla a dost prostoru. Za tohle bych chtěl hlavně poděkovat mýmu dědovi za to, že nás tam už vůbec pustil. Takže Big Dík :) .
Jinak o názvu kapely se pořád neví. Teď se šušká o názvu Beton... kdo ví, jak to dopadne... :-) . Pár fotek ->
18. řijna 07
Jen taková menší zprávička dneska. Název je pořád ve hvězdách, ale to neni to hlavní, co sem chtěl napsat. Chtěl sem jen říct, že už máme konečně mikrofony... pokrok, jakej nikdo nečekal, co? No a to rovnou 3, tak sem zvědavej, kdo se toho chopí a bude nám dělat ptáčka zpěváčka. Taky se kecá zprávička, že bude nová kytara, tak to jsem taky na to zvědavej a budoucí baskytarista je stále bez baskytary. Ale prej už ji chce moc moc, zvědavej sem i na tuto situaci :D.
Poděkování těm, co nám věnujou čas, texty a materiál :))).
12. listopad 07
No... myslim, že název je konečně rozhodnut, teda aspoň pro mě, jinak to neni ještě na "100pro" :)) - Piece Of Death. Se zkušebnou je to celkem v pohodě, ale občan Vojta :) by chtěl stěhovat, tak uvidíme, ale moc se mi to nelíbí, kvůli hluku, protože to je přeci jen v patře, tak by se to muselo hodně zvukově zatěsnit a to něco stojí... Zkoušeli jsme i něco natočit, ale nic moc. Tak sem dám na ochutnávku hodně krátký video ze zkušebny, aby jste se mohli kouknout, jak to tam přibližně u nás vypadá, ale moc toho si myslim stejně neuvidíte :))).
-> http://youtube.com/watch?v=lwAmqsxSn8Q <-
(foto deleted)
Stále čekáme na nový nástroje - stroje, jako basu a druhou kytaru :), ale zatim nic nového. Tak až se zase něco stane, ozvu se.
19.prosinec 07
Tak nastaly trošku změny, tak Vám je tady napíšu.
Michal M. si odnesl všechny svoje věci, ani nevim proč, prostě si je vzal domu ;). Tak tam zbyly jen moje bicí a koberce. Tak to beru jako menší přestávku a měla by skončit teď o zimních prázdninách, kdy Vojta dostane novou kytaru. Tak už se těšim. Prej se vrátí i Michal se všim... tak sem na to zvědavej. Ještě jsou zase menší problémy s majitelem klíčů od zkušebny, (ne s majitelem zkušebny) ;) , tak doufám, že to bude taky v pohodě, že se nějak dohodnem prostě (s nějakou flaškou tvrdýho :) ). Basu teda ještě nemáme, pořád se "jen" slibuje. Doufám, že se slib dodrží (pořád jen doufám :D ). Zatim v rychlosti jen tohle, tak teda zdarec.
25.duben 08
Po dlouhé době se sem opět vracím, ale ne s velkými změnami, teda oni v podstatě žadný ani nejsou. Počet hudebních nástrojů je stejný, jen přibylo kombo, které dostal Vojta už k vánocům s malým "v". Teda pro něj asi s velkým "v" :)). Na youtube máme nový video. Je to jen ukázka z menší zkoušky. Nečekejte nějakej song se zpěvem a basou a s celym sborem.... to vůbec, zatim to jsou jen sny tohle, snad nějaká ta změna v nejbližší době nastane. Tady teda ten link
http://www.youtube.com/watch?v=Fpa5SUO_sN4
No, sháníme co se dá. Já stojany na činely, teď jsem chtěl zrovna jeden koupit, ale někdo mě předběh a to byl za takovou pěknou cenu sakra... no, to ale neni důležitý. Vojta by chtěl zase lepší kombo. Pak by se k nám chtěl připojit "metalbrother", kterej by si chtěl koupit basu a začít s náma, protože Michal to s basou asi už vzdal. Zase doufám, aby to nedopadlo, jak právě s Michalem. Chvíli ho to táhlo, ale už nemá vůbec zajem. Tak snad to Ivane změníš ;) .
Tak... zkusim sem fláknout ještě nějaký new fotky, jestli teda něco najdu. Tak zatim, zdááár.
1.června (svátek)
A sem tu zas, ale spíš se špatnýma zprávama :( . Tak ta první se stala včera. Vojta si "nasek" ruku, která to odnesla jednim stehem, takže si asi týden nezahraje. Ta horší zpráva je, že budoucí baskytarista si ruku dneska zlomil, konkrétně zápěstí. Takže to bude asi na delší dobu. Doufáme všichni Ivušo, že se z toho co nejdřív dostaneš a že budeš co nejdřív moc zase s náma hrát!!
Hodim sem ještě pár fotek na přání a fotku novýho činelu :)
Zatim ahoj
30.června 08
Jsou tady prázdniny a já bez brigády, snad nějaká přijde :)). Ale to neni tak důležitý jako jedna velká novinka. Hledali jsme novou zkušebnu. Neměli sme kam jít ... žádnej sklep, garáž, budova či vila ... prostě nic kam by jsme se mohli přestěhovat. Pak najednou tři nabídky a protože ta nejlepší z nich ještě neni na 100% jistá (sál) a jsme nedočkaví hrát, tak sme se rozhodovali mezi dvěma (bejvalá čekárna a Depo :) ) a za chvíli bylo jasno teda. Zbalili sme "kufry" a přestěhovali jsme se zpět k Michalovi, ale už ne tam, kde sme začínali (viz první foto nahoře), ale v prostornější budově, kde je akustika na jedničku.
Tak sme to taky pořádně oslavili, že máme novou zkušebnu v "depu", že máme prázdniny, že se k nám vrátil Michal a že mu přišlo kombo, a že byl zrvona čtvrtek atd atd. Prostě oslava všeho dohromady. Na zkušebně se teda pracuje a doufám, že nám to tam bude hrát :). Tak pic.
14.července
"kua", letí to jak voda. No já sem ještě bez tý brigády jen tak mimochodem :))) a mám pro Vás další parádní zprávu. Mně takový novinky baví psát docela, tak doufám, že jich bude víc. No přišla ta baskytara "kua"!! :D Tím bych chtěl s radostí říct, že jsme KOMPLETNÍ. Ve zkušebně musíme něco dodělávat jako je odhlučnění apod. a pak se to může s klidem rozjet. :) . Lístky na koncíky budou k dostání v prodejně TicketPro :D . To Vám dáme určitě vědět ;) :) .Takže zdary všem!!
1.září 2008
Tak a je po pr*eli, rsptv. po prazdninach a zacina novy skolni rok. Nekdo do skoly, nekdo prvne do prace... Nase kapela se sklada ze studentu takze my se budem pilně učiti :) . Ted sme měli o prázdninach menší volno, spis sme na to popravde trosku kaslali ... je to tak a byla to velka chyba, ale na druhou stranu sme za to nemohli, protože sme měli i jiny povinosti, jako např. brigady. Ted se budem snazit dat neco dohromady o tu skolu, ale jednoduchy to nebude. Tak všem preju hodne stesti do noveho skolniho roku holomci.
PS: můj sen k vanocum ;)
9.září 2008
Dnešní den byl příbytkem do zkušebny a to aparátem, který si zakoupil člen naší kapely, konkrétně Vojta. Je to samozřejmně nový kombo Laney. Už mu asi Stagg lezl krkem :D ... neee, tam šlo spíš o hlasitost. Michal má 65W a to Stagg kombo mělo 20. No ještě sem hodim fotku, ať jste v obraze :) tak hoj.26.září 2008
Zdravim všetky fanůšky naší/Vaší kapely Piece Of Death ! S velkým potěšením Vám přináším úžasnou zprávu !!!! V sobotu 6.12. máme PRVNÍ KONCERT v Žatci dole u řeky.... doufám, že jste teď všichni vykulený :D ... tak si zase sedněte, protože si dělám prdel ... :D ... :( :( Je to smutný, ale dlouho se nic takovýho dít asi nebude. Neni vůbec čas na hraní. Jsme v ty zkusebne hodne málo. Navic zkusebna je v rekonstrukci, kterou provadí Vojta, tak mu Big Dík. Bohužel jsem při tý práci ve zkušebně přišel o stojan na činel, tak nemám do čeho "flákat" a to je na pytel.Další věc, kterou bych chtěl smutně zdůraznit je, že NO MONEY - NO FUNNY. To je prostě velkým problémem u nás. Takže zakládáme dobrovolnou sbírku pro kapelu Piece Of Death. Musim podotknout, že sbírka je dobrovolná a veškeré ty prachy vybírám já, jako dobrovolník ;) . Všichni, co přispějou, tak budou jejich jména zveřejněny na věcech, které se za to nakoupí.... (svačiny, pití, apod.) :D:D ... dělám si srandu samozřejmě :). Nemusíte přispívat jen penězy, ale i kreditkami s heslem nebo rovnou nějakou tou kytarou, basou, aparátem, popř. bicíma ;);). Budeme Vám za to moc srdečně zavázáni a jen tak se neodvážem.. (Vázej se, neodvazuj se.) :D.
No, kdyby měl někdo nějaké otázky, rád mu odpovím. Ptejte se v komentářích tady pod textem, třeba na moje číslo účtu, že? :D At víte, kam to prostě poslat :)
Děkuji za minutky věnováné tomuto textu a upozorňuji, že se jedná o SRANDU. Dík a hoj.
22.leden 2009
Je tu nový rok, na který se těšim fakt dlouho, protože mě čeká taková větší písemka :) Ano, mluvim o maturitě. Už aby byl květen a měl sem to za sebou, pak budu mít snad konečně času.... jak písku v Sahaře - hodně :D. Ale to už předbíhám, vraťme se do současnosti. Naposledy jsem sem psal koncem září. Za tu dobu se leccost změnilo, jak v kapele, tak i v životě. Byli vánoce že jo....., ale tyhle kecy už mě nebaví psát :D. Takže budu stručnej. Co se týče dárků, tak Michal dostal novou kytaru Ibanez, takže jeho tátovi DÍKEC :) Vojta má nové struny a Ivan zatim ho*no :D. No a já jsem byl také obdarován. (dostal jsem dvojšlapku).Dál bych chtěl vykecat, že instalujem do zkušebny krb :D a computera (čtěte computera :D ), takže jako doma. Dřevo do krbu máme sehnaný, postupem času by se mělo přikládat bicíma a dále kytarama.
Luxus co? Vůbec nepřemejšlejte nad tim, že by jste to chtěli vykrást. Máme tam hlídače. Dva pitbully, jednoho ořecha a 3 kočky a to si prdel nedělám, takže bacha.
Máme i jeden takový úkol. O prázdniny máme mít první koncík, kterej si máme nahradit za ty minulý prázdniny, o kterých sme měli už hrát. Chtěli bychom hrát spíš něco svýho, tak snad to vyjde. Pro dnešek je to všechno, tak hoj a slunce v duši. :D
16.březen 2009 (text od přebasovanýho Ivuši ;) ... )
Zdár všem,tak jak to s námi vypadá vlastně?No moc se toho nezměnilo.Josef končí s čínou(činel)-Zatím je nepotřebnej..Moje kombo se už velice blíží.Zatím to flákám ale doufám že to o prazdninách pořádně rozjedem.Napsal sem nějaké ty texty.No ale chce to doupravit.Zateplujeme zkušebnu…Co nejdříve zkusíme nahrát nějakou tu cover- nahrávku.. a fláknem ji na youtube ( nebo k dostání u členů skupiny) xD.Tak se zatím všichni smějte ? zdar Ivan31.květen 2009
Zdarec jak prase! Něvěřil jsem tomu já a asi nejsem jedinej. Včera jsme odehráli první koncík!!! Myslim, že dopadl dobře až luxusně. Skvělí fanoušci, kteří nás v tom nenechali a podpořili fakt hodně. Tímto se snad konečně odpíchneme a mohli bychom v koncertování pokračovat. Jen tak mimochodem. O vystoupení jsme se dozvěděli týden před, takže jsme museli hodně zamakat a během týdne se nadřeli 6 songů. Je to divný, ale na koncíku sme jich zahráli asi 10 :-D ... Taky jsme se během toho týdne naučili víc, jak během těch dvou let, co existujem.No... tímto bych ukončil novinku a teď bych rád napsal, co se dělo za tu dobu od března. Je toho hrozně moc. Takže to začalo asi Ivuši kombem. Konečně to začalo dunit v tý zkušebně. Možná má ted jednu nevýhodu, že ted slyšíme jeho chyby :D ... Ne, delam si srandu ;) Vojta ukončil kariéru se Staggem (kytara) a z neznámých důvodů přišel k penězum ... :D a koupil Ibanez. Trošku dražší no... Michal, náš vedoucí, zakopal válečnou sekyru s kombem a koupil si hlavu s boxem. Johnson a Fender.
Teď čekáte, že sem napíšu, že sem si koupil Sonory za 50 klacků ... hm ... ani H***
Bohužel sem si koupil jen dva stojany na činely. To víte, Staggy hrajou luxusně, tak neni důvod zatim. Ale brzo přijde změna ;) .
Byl to hodně těžkej půlrok. Úspěšně jsem ukončil stavebku maturitní zkouškou, známky vám ale říkat nebudu. Zítra má Michal závěrečky.... prostě učení a učení a vy se divíte, že nezkoušíme. Neni čas :)) ...
Tááák.... ted už vám jen řeknu, že sem prdnu nějaký fotky ze včerejška. Časem si pohraju možná i s videem a fláknu ho na jůůtuBko ;) Včera to byl prostě dobrej mazec. Bylo vidět, že se Vám to líbilo a za to jsme hrozně rádi. Už to, že jste chtěli slyšet songy pořád dokola :D ... No za to Vám moc děkujem a váží me si toho. Teď zamakáme na dalších písničkách, hlavně vlastních a snad se Vám zase brzy předvedeme.
Děkujem všem, co nás podporují, co nám pomáhají, co nás poslouchají :)
11.srpna 2009 (thx Vojta)
Tak, prázdniny jsou za půlkou a další koncík je v nedohlednu. Začali jsme s rekonstrukcí zkušebny, tzn. zateplení, srovnání podlahy, novej nábytek, digitální nahrávací studio, aparát a samozřejmě plastový okno. No, bohužel to „digi“ studio a aparát je bohužel zatím takovej menší sen ;-) …ale každopádně už to začíná vypadat jako zkušebna, né jako bejvalej „prasečák“ :-D . To bude asík všechno, kromě toho že se Pepa chystá na koupi Sonorů a má paličky od Jordisna. To je zatím všechno. Jo a ještě – moc nechlastejte !!! Zdar a pic a sílu nebo tak nějak se to říká…. ;-)
15.září 2009
Je po prázdninách a někdo konečně ve škole, někdo konečně v práci a někdo doma na prdeli. Ale jak říká jeden známý spisovatel: "Až budete mít problémy, otočte se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za Vás". Zkoušel sem to a jen mě boleli oči jak svítilo...No něco z novinek. Tak zkušebna se dává pomalu do pořádku, teď akorát podlaha. Strop je dokončen. Ale je ještě co dodělávat. El. neni natáhlá ještě vůbec a pak ještě vymalovat. Už abychom to měli za sebou :( .
Léto už je pryč, venku prší (slušně řečeno) a my už skoro 3 měsíce nehráli, všechno jde hrozně pomalu, a proto vyhlašuji znovu veřejnou a dobrovolnou sbírku. Kdyby někdo měl plnou kapsu a nevěděl co s tim, tak mi zavolejte a dám Vám číslo svého účtu :D ... žádnej strach! Všechno pude na zkušebnu. Každá koruna dobrá že jo ;).
Já akorát teď čekám na novou 16" crashe, ale pán nějak né a né mi to poslat, takže mám nervy. No už nevim, co napsat. Mám hlad, tak du něco sníst, Pic.
26.října 2009
Zdravim všechny lidičky, co sem občas zavítaj. Sice tady je návštěvnost cca 5 lidí za týden, ale vzdávat to nebudu. Třeba to někdy vyroste na 2000 týdně...Proč sem dneska píšu. Tak předevšim zkušebně chybí už jen okno, ale vyskytl se jeden velkej problém a tím je vlhkost a to pro nástroje neni vůbec dobrý. Takže s tím se teď bojuje.
Než se vůbec dáme znova dohromady, než si vzpomenem, jak se co hraje, tak chceme začít s novým názvem, kterého jste si už možná všimli tam nahoře téhle stránky. Tím bych chtěl zahájit malinkou soutěž. Stačí mi poslat smskou na můj mobil náš nový název a platim mu jedno pivo (neplatí pro členy kapely).
Ještě bych Vás chtěl upozornit, že máme i něco k poslechu na
Tak zase někdy, čaute.
10. února 2010
... po těhlech třech tečkách už nevim, co napsat. Je tu novej rok (docela blbě se to i píše to číslo 2010) docela to utíká letos. Zkušebna prahne tichem, vlhkem a zimou. Hrajeme hrozně málo a neni čas na to, se něco naučit. Přitom květen se blíží nezávratnou rychlostí, kdy se snad uskuteční "party máje" :D a 31. května bychom chtěli zase pomoci zakončit májky nějakym "mejdanem" . Ovšem nic neslibujem zatim. Vojta letos maturuje, tak na nás se*e :D ... ne dělám si srandu samozřejmě :) Přejem mu vyznamenání ;) ale on to dá, viď Vojto :DJinak z hlediska nových věcí. Koupili sme tři zesilovače s 400W boxama Marshall.... píše se to krásně, ale bohužel si jako obvykle dělám prdel :D ... nic nového neni, kromě efektu Death (?) doufám, že to píšu správně a novej činel ride 20" Paiste, kterej mi právě dorazil.
No snad se tenhle rok konečně nějak předvedem a to i mimo domácí prostory :)
Zatim se mějte a užívejte svobody, či vztahu lásky plného :D kterej už mám za sebou :D :)
Ahoj 3&PooL
duben 2010
Kapela byla na rozpadu, ale po dohodě a upřímným názorům se dala tlupa zase dohromady.
S pozdravem Vaše 3&Pool
8. května 2010
Jsou dva týdny před akcí Majáles a vznikly další nepříjemné problémy ohledně zkušebny. Bohužel jsme přišli o hlavní přívod "šťávy" do zesilovačů a bez toho nelze zkoušet. Budem se snažit tento problém co nejdříve odstranit, abychom mohli dále vylepšovat naše umění.
Děkujem Těm, co nám pomáhájí a snaží se nás alespoň nějakým způsobem podporovat!
3&PooL
Rok 2010 - jaro
Smutná zpráva
"Kariéra" ukončena
12.4.2011
New beginning, new testing, new plans ...
4.1.2013
Čumim po dvou letech na tyhle stránky a je mi špatně z těch chyb jak v textu, tak v tom, že jsme se málo snažili. No, budiž tak učiněno...
Tak abych pokračoval trošku v těch novinkách. Naposledy jsem tu psal "new beginning, new testing, new plans" ... trvalo to do léta, ani to možná ne (brigády). Po prázdninách nám odcestoval Vojta do Plzně na školu a Ivan to zabalil úplně. Bydlí někde v prdeli u Kolína :D ;)
Byly v tom ještě nejasné důvody, jako třeba prodej komba a basy, apod. Ale to sem píšu jen proto, aby jsme si vzpomněli, jaká to byla škoda :)
Takže pak to nastalo. Zůstal jsem jen já "nátor" a Michal. Koupil jsem nový kýble, udělala nová zkušebna a začlo se od znova. Jestli si tohle někdo bude číst za 50 let, tak ta zkušebna je teď v bejvalejch kanclech nad Opravnou Vacek :) Rádi bychom to už konečně někam dotáhli, ale jsme na to dva a to je málo, bez zpěvu a bez basy... Zkoušíme teď akorát Jirku (druhá kejtra), tak snad se aspoň to chytne...
Ještě jsem nenapsal název týhle čtyřnohý bandy, takže Megawatt . Michal zkoušel založit nějaký stránky, ale na aktualizace se nějak vybod :)) Pro případ zvědavosti > zde <
Tak to je ve zkratce asi všechno, co jsem tu chtěl sdělit. Pokračovat snad budu co nejdřív. Makáme na instrumentálních věcech, tak snad se taky pár z nich chytí.
Tak zduřte, čus příště a díky za Váš čas.
|
|
||||
|
||||
Komentáře
Přehled komentářů
I’ve every been careful about ordering medication online, but after doing my research, I undeniable to give a licensed Canadian online pharmacy a try. I reliably desire I had done it sooner.
https://prontoms.com/the-role-of-pharmaceuticals-in-transforming/
The organize was surprisingly straightforward. The website was easy to direct, and uploading my preparation took virtuous a occasional minutes. What really impressed me was how post-haste a real pharmaceutical chemist reviewed everything and followed up with a confirmation on stand-by to secure my safety. That uniform of distress gave me instant peace of mind.
https://doselect.com/@c869d64aea3a86e7328d6b540
The savings are significant — I’m paying less than половина of what my peculiar druggist's was charging in return the nonetheless brand-name medication. Uninterrupted with shipping costs included, it’s a fraction of the price. And no, there were no cryptic fees or bombshell charges at checkout.
https://glenfordsales.com/2026/05/27/unlocking-success-in-pharma-essential-tips-and/
раздел, где собраны фильмы 2026 года
(дорамы скачать торрент, 4. 6. 2026 7:19)В разделе удобно искать фильмы по теме, году, жанру или отдельной франшизе https://movietut.top/spisok-chastey/politseyskaya-akademiya.html все части полицейская академия скачать торрент на русском можно найти на КиноТут
Wein Plaza p740hi
(Wein Plaza, 30. 5. 2026 1:11)
Cheers, Valuable information!
Wein Plaza - https://weinplaza.com/
NapcoLab is a niche provider of gold testing machines
(ThomasNit, 29. 4. 2026 3:50)
NapcoLab is a niche provider of gold testing machines, XRF analyzers and metal analyzers. Kane Digital will run a 6-month SEO campaign to increase organic traffic, improve keyword rankings and boost conversions for high-intent product searches such as gold tester, XRF analyzer and gold analyzer.
https://napcoxrf.com/ - Show more...
Аве, командор! ??? Качай логику и покоряй Legion9 прямо сейчас!
(LewisSlell, 26. 4. 2026 12:38)
Приветствую, форумчане!
Устали от бездумных кликеров и однообразных стратегий? Давно не чувствовали, как шестерёнки в голове начинают вращаться быстрее, а серые клетки мозга — светиться? Я нашел то, что вам нужно!
Представляю вашему вниманию Legion9 — судоку в эпичных римских декорациях. Забудьте о скучных цифрах — теперь это легионы, крепости и завоёванные земли!
Что вас ждет?
?? Битва за ваш разум: Вам предстоит заполнить боевую сетку 9х9 цифрами от 1 до 9 так, чтобы в каждом ряду, каждой колонне и каждом крошечном гарнизоне 3x3 не было двух одинаковых легионов.
?? Прокачка навыков: Эта игра — идеальный тренажёр для ума. Каждый день вы будете тренировать свою концентрацию, как настоящий центурион, и развивать хитрость, достойную самого Цезаря.
?? Абсолютно бесплатно: Слава ждёт вас, и она совершенно бесплатна.
Никакой спешки и сложной математики. Только вы, ваша смекалка и дух Римской республики. Каждый правильный ход приближает вас к виртуальным лаврам и ощущению полного контроля над ситуацией.
Испытайте себя в роли командующего, который может навести порядок в самой Римской империи! ???
Говорят, Рим строился не один день. А вот ваши логические навыки могут прокачаться быстрее, чем вы думаете.
Начинайте завоевание прямо сейчас:
https://legion9.online/
P.S. На сайте есть подсказки и возможность отменить ход, так что даже новобранцы легко войдут во вкус. Но предупреждаю: игра затягивает, и вы очень скоро начнёте видеть римские цифры даже в собственных снах! ??
P.P.S. Сам Юпитер нахмурится, если цифры в ряду или колонне повторятся. Не гневите богов, будьте внимательны!
Продвижение Сайта Proffseo.Ru
(Buddylic, 18. 4. 2026 1:34)
Цена: 24 700 ?
KPI прописываем в договоре https://proffseo.ru/privacy
При невыполнении целевых метрик – возвращаем деньги https://proffseo.ru/privacy
Геозависимые запросы – органическая выдача (SERP) разная для всех регионов https://proffseo.ru/kontakty
Пользователи увидят или не увидят ваш сайт в зависимости от того, из какого региона России исходит поисковый запрос https://proffseo.ru/
В Яндексе официально заявлено порядка 1250 регионов, но по факту их меньше – приблизительно 90 шт https://proffseo.ru/kontakty
ГеоНЕзависимые запросы – выдача одинакова во всех регионах https://proffseo.ru/prodvizhenie-sajtov-po-rf
Это поисковые фразы, которые не привязаны к городам и областям России, универсальны https://proffseo.ru/prodvizhenie-angloyazychnykh-sajtov
Также геоНЕзависимая выдача отображается редким пользователям, у которых невозможно определить регион (информация об IP-адресе по каким-то причинам недоступна поисковой системе).
млрд ? оборот https://proffseo.ru/prodvizhenie-angloyazychnykh-sajtov
Tagline Awards, 2019 г https://proffseo.ru/prodvizhenie-zarubezhnykh-sajtov
7 ключевых особенностей продвижения сайта по всей России https://proffseo.ru/kontakty
love_new_1
(Normanlow, 17. 3. 2026 20:30)
А ты уже <>олучил|забрал|участвовал] в розыгрыше NFT от LoveShop? ?? "Shop1-biz" <>азыгрывает|дарит|предлагает] <>есплатные|эксклюзивные] токены всем новым участникам! Переходи по ссылке и забери свой! ??
#loveshop #shop1 #loveshop1300-biz #shop1-biz #loveshop12 #loveshop14 #loveshop13 #loveshop15 #loveshop16 #loveshop17 #loveshop18
Нажми
Подробнее
https://telegra.ph/Populyarnost-i-osobennosti-loveshop18-Pochemu-kollekciya-zavoevyvaet-NFT-mir-02-18
#loveshop #shop1 #loveshop1300-biz #shop1-biz #loveshop12 #loveshop14 #loveshop13 #loveshop15 #loveshop16 #loveshop17 #loveshop18
Smart Translation Earbuds: A New Way to Communicate Globally
(WilliamVuh, 26. 1. 2026 8:38)
In recent years, cross-border communication has increased dramatically. Users across the globe now communicate daily across work, leisure, and academic environments. Despite this progress, linguistic differences remain a major obstacle.
Conventional translation solutions such as mobile apps or handheld devices tend to slow down communication. As a result, modern consumers are increasingly adopting AI translation earbuds as a more efficient solution.
Such advanced earbuds combine artificial intelligence, speech recognition, and machine translation to deliver instant language translation. Without the need to hold a device, conversations can flow smoothly as speech is instantly converted into another language.
A key benefit of AI translation earbuds lies in their ease of use. Unlike smartphones, they enable natural body language, creating a more natural communication experience. This advantage is especially valuable when real-time response is essential.
Another key feature of intelligent earbud translators is wide language coverage. Most modern models offer translation across numerous languages, which makes them ideal in diverse linguistic settings worldwide. Advanced platforms also include regional accent recognition, improving accuracy and comprehension.
Precision also plays a crucial role. Advanced translation systems use continuously improving AI models to deliver more natural and context-aware translations. Unlike older systems, they benefit from ongoing updates, leading to higher accuracy.
AI translation earbuds are also widely used in professional environments. International meetings often involve participants who speak different languages. With AI translation earbuds, communication becomes faster and more efficient. These tools helps reduce misunderstandings.
Tourists find great value on smart translation earbuds. From airports and hotels, misunderstandings are common. Using hands-free translation devices, travelers can navigate foreign environments with confidence. Ultimately, this provides improved confidence while traveling.
Another emerging use case for this technology is personal language development. Users can observe pronunciation and structure, helping them understand context and usage. Over time, language familiarity can increase naturally.
Wearability and discretion are also important considerations. Advanced earbud designs focus on comfort and usability. Some systems provide high-quality sound, enhancing the listening experience. Additionally, communication remains discreet, adding an extra layer of privacy.
As technology continues to evolve, AI translation earbuds are likely to gain wider adoption. Upcoming innovations may include faster processing, offline translation, and broader language support. Such progress will make global communication easier.
To summarize, AI translation earbuds represent a significant step forward in global interaction. Through hands-free multilingual support, people can connect without linguistic limitations. As awareness continues to rise, AI translation earbuds are set to play a vital role across international environments.
https://zenwriting.net/raftlilac94/pros
Increasing Cognitive Resilience Via Regular Hot Jacuzzi Sessions
(DonaldWom, 17. 1. 2026 5:22)
Good day,
There’s nothing like soaking in a warm jacuzzi after a demanding day. Many individuals choose spas as a way to feel better at home.
A quality spa experience often comes down to construction and choosing the right option for your home and needs. From standard hot tubs to exercise spas and cold therapy options, there are solutions designed for a wide range of setups.
If you’re exploring hot tubs, swim spas, or recovery options, having access to useful information and guides can make it easier to understand what’s available and decide what may be the best fit.
https://southwestspas7.wordpress.com/2025/12/17/top-swim-spas-mesa-az-homes-2025-guide/
An Archive Of Romance Pdf Zlibrary
(anarchiveofromanceUnemn, 22. 12. 2025 15:31)I appreciate when sites are mobile-friendly. A responsive archive of romance allows me to browse on my phone. I can find and download a PDF while waiting in line at the grocery store, turning wasted time into reading time. https://anarchiveofromancepdf.top/ An Archive Of Romance Pdf File
Archive Of Romance Ava Reid
(anarchiveofromanceUnemn, 22. 12. 2025 5:50)I enjoy participating in online reading challenges. An archive of romance is my go-to resource for finding books that fit specific prompts. Whether I need a "friends to lovers" or "enemies to lovers" story, I can find the perfect PDF to complete my challenge. https://anarchiveofromancepdf.top/ An Archive Of Romance Deluxe Illustrated Edition Pdf
Test, just a test 2
(RaphaelWeirl, 21. 12. 2025 19:45)
https://yandex-promocode.com/yandex-afisha-ru/
https://yandex-promocode.com/yandex-eda-ru/
https://yandex-promocode.com/yandex-market-ru/
https://yandex-promocode.com/kinopoisk-ru/
https://yandex-promocode.com/yandex-plus-ru/
https://yandex-promocode.com/yandex-music-ru/
https://yandex-promocode.com/yandex-eda-kz/
https://yandex-promocode.com/yandex-music-kz/
https://yandex-promocode.com/yandex-plus-kz/
https://yandex-promocode.com/kinopoisk-kz/
https://yandex-promocode.com/yandex-go-uz/
https://yandex-promocode.com/yandex-lavka-uz/
https://yandex-promocode.com/market-yandex-uz/
https://yandex-promocode.com/yandex-go-kg/
https://yandex-promocode.com/yandex-go-by/
https://yandex-promocode.com/vinlab-ru/
https://docs.google.com/document/d/1RI7R2nwuaP-yz5n6o4zRkGzOzzmrvA4xXSo9klO3BHg/edit?tab=t.0
An Archive Of Romance Free Pdf No Sign Up
(anarchiveofromanceUnemn, 21. 12. 2025 18:49)There is a wonderful feeling of abundance in an archive. An archive of romance feels like an infinite candy store. I scroll through pages of PDF titles, feeling rich with the possibility of so many unread stories waiting for me. https://anarchiveofromancepdf.top/ An Archive Of Romance Text Pdf
You Can Scream Pdf Site
(youcanscreampdfUnemn, 21. 12. 2025 18:22)Do you love books that make you scream with laughter or fear? You can find this versatile story in a handy PDF format today. It is an excellent addition to any digital collection, providing hours of entertainment without the bulk of carrying heavy physical books around with you. https://youcanscreampdf.top/ You Can Scream Download
You Can Scream Ios Epub
(youcanscreampdfUnemn, 21. 12. 2025 6:20)This book makes you scream, and you can love the PDF. It is a passion. The digital edition is heart. warm and fuzzy. https://youcanscreampdf.top/ You Can Scream Original Pdf
An Archive Of Romance Complete Pdf
(anarchiveofromanceUnemn, 20. 12. 2025 23:25)Nothing beats the portability of a digital library. With a reliable archive of romance, you can carry thousands of pages in your pocket. I exclusively download PDF files because they are easy to transfer between my laptop and my mobile device, ensuring my reading progress is never lost. https://anarchiveofromancepdf.top/ An Archive Of Romance Novel Download
Laurel Snow Book 5 Epub
(youcanscreampdfUnemn, 20. 12. 2025 18:32)This is the kind of story that makes you scream for a sequel immediately. You can get the first part in PDF format right now. It is a great way to test the waters and see if this series is for you. Enjoy the ease of digital reading. https://youcanscreampdf.top/ You Can Scream Epub English
A Study In Drowning Novella Pdf
(anarchiveofromanceUnemn, 20. 12. 2025 15:51)I enjoy the privacy of digital reading. With an archive of romance on my phone, no one knows what I am reading. I can enjoy my guilty pleasure PDF novels in public without worrying about judgment, just focusing on the drama and romance on the screen. https://anarchiveofromancepdf.top/ Archive Of Romance Read Online
In Your Dreams Pdf Download Top
(inyourdreamspdfUnemn, 20. 12. 2025 6:24)For a clutter-free reading experience, nothing beats the In Your Dreams PDF edition. It takes up zero physical space in your home while providing infinite value in terms of entertainment and emotional engagement. https://inyourdreamspdf.top/ In Your Dreams By Kristan Higgins Free
An Arcane Inheritance Mediafire Link
(anarcaneinheritancUnemn, 20. 12. 2025 3:12)Unlock the silence of magic. The An Arcane Inheritance PDF is quiet. This electronic book is subtle. Download it now and listen to the whispers of an arcane inheritance. https://anarcaneinheritancepdf.top/ An Arcane Inheritance Epub Free
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54




snsop zykinova condamnions vitiated
(LutBor, 19. 6. 2026 3:32)